ego spa salon

Řekli o nás

Návštěva Centra Harmony překonala má veškerá očekávání. Paní Lucia je nesmírně příjemná a její ruce jsou vysloveně zlaté. Absolvovala jsem proceduru Thermage a cítila jsem se jako znovuzrozená. Kontury mého obličeje byly ihned po zákroku jasnějšía zřetelnější, pleť hladká a šťavnatá, jedním slovem paráda. Po půl roce zopakuji a rozhodně doporučuji ostatním ženám.
Chodím do harmony již druhým rokem a jsem náramně spokojená. Skvělé služby a konzultace, které mí velice pomohly s mou problematickou aknózní pletí. Je zde také možnost si zakoupit kosmetické zboží od značky larens, která mně nadchla natolik, že nyní používám výhradně její produkty.
Již více jak rok Lucka pečuje o mojí problematickou pleť. Návštěva v salonu je pro mne terapií. Vždy si odpočinu, příjemně popovídám a odcházím nabita energií. Péče v tomto salonu není jen pouhá kosmetika. Lucka se opravdově zajímá o své klientky, nejen o jejich vizáž. Vše souvisí se vším a proto je její péče tak výjimečná. Korunováno kvalitními švýcarskými produkty a príjemnou atmosférou v salonu, nelze než DOPORUČIT!.
Proceduru Thermage doporučuji (nejen) lidem s pletí se sklony k akné. Obličej a dekolt se mi nemastí jako dřív, projevů akné významně ubylo. Po proceduře sleduji zpevnění kontur obličeje a celkové oživení pleti. Jsem velmi spokojená. Vynaložených prostředků rozhodně nelituji.
Milá paní Lucko, s Vaší prací jsem nadmíru spokojena a všude Vás doporučuji. Po dlouhé době, kdy jsem využívala kosmetiku převážně na vouchery, jsem ráda zakotvila u Vás a ráda se stala Vaší klientkou. Jak po profesní stránce - máte výborné ruce, tak i kosmetiku, kterou používáte. Cítím, že nese výsledky, protože pleť mám viditelně lepší a pevnější. Chodím k Vám ráda i jako k člověku a za to moc děkuji, že jsem měla to štěstí Vás potkat.
Chtěla bych tímto poděkovat za prvotřídní péči, které se mi vždy v salonu Harmony dostává. Po každé návštěvě se cítím krásná a to je sen každé ženy. Dokonalý je přístup paní Lucie, která mi vždy ochotně poradí a doporučí nejlepší řešení v péči o plěť. U paní Lucie jsem podstoupila také kurz líčení, který byl také po všech stránkách perfektní. Děkuji za perfektní služby, které poskytujete.
Se službami nabízenými tímto salonem jsem nad míru spokojena. Nachází se na velmi dostupném místě, vstřícnost Lucie a její profesionální přístup umožňuje pocit nejvyšší blaženosti. Uvědomíte si, jak by někdy nebylo od věci, kdyby se čas alespoň na chvíli zastavil. Rovněž jsem velmi spokojena s výrobky, které používá. Tento salon mohu jen doporučit.
Moc jsem spokojená se službami u Lucie Daňkové. Mohu jen doporučit, poradí, doporučí a dodá kvalitní kosmetiku. Opravdu spokojenost maximální, jen doporučuji.