ego spa salon

Liposonix - neinvazivní přístrojová liposukce

 
Co je Liposonix?
Jedná se o bezpečnou a účinnou metodu odstranění podkožního tuku. Funguje na principu frakčního ultrazvuku, který přesně zacílí na podkožní tukovou tkáň až do hloubky 1,3 cm. Tím je dosaženo výrazného efektu již po první proceduře, kdy u klientů pozorujeme úbytky až o jednu konfekční velikost.
 
Pro koho je procedura Liposonix vhodná a které tělesné partie lze ošetřovat?
Ošetření Liposonix je určeno všem ženám i mužům jako alternativa k chirurgické liposukci. Efektivně a rychle řeší odbourávání tuků v oblasti břicha, pasu, stehen, hýždí, zad, paží a podbradku.
 
Jak ošetření přístrojem Liposonix probíhá?
Po krátké konzultaci je klient/ka uložen/a na lehátko. Procedura je bezbolestná a trvá cca 60 minut dle velikosti ošetřované partie. Za pomoci speciální hlavice jsou do ošetřovaného místa vysílány impulzy, které cíleně zasahujou tukovou tkáň bez poškození okolní kůže. V místě působení dochází ke zvýšení teploty, která účinně rozbíjí tukovou tkáň.
 
Jaké efekty lze po ošetření Liposonixem očekávat?
Ultrazvuková technologie trvale zničí tukové buňky, které jsou následně metabolizované a vyloučené z těla lymfatickým systémem. Tepelná energie navíc stimuluje kolagen v místě působení, takže efektem je i vypnutí pokožky v ošetřovaném místě. Klienti uvádějí, že první viditelné výsledky pozorovali již po 2 týdnech od ošetření, maximální efekt pak po 8 - 12 týdnech. V této době tělo dokončí vyloučení a proces metabolizace narušeného tuku. Z tohoto důvodu doporučujeme případné opakované ošetření stejné partie nejdřív za 3 měsíce.
 
 
 
 
 
Kontraindikace:
- těhotenství
- epilepsie
- kardiostimulátor
- kovové implantáty či náhrady v místě ošetření
- nádorová onemocnění
- akutní zánět nebo infekční nemoc
- vážná cukrovka
 
Cena:  Ošetření plochy o velikosti 8x8 cm     1 shot 500 Kč
Břicho 8 shotů 4000 Kč
Boky 8 shotů 4000 Kč
Podbřišek 3 shoty 1500 Kč
Obě paže 6 shotů 3000 Kč
Oblast nad koleny 3 shoty 1500 Kč
Záda 6 shotů 3000 Kč
Hýždě 10 shotů     5000 Kč
Obě vnitřní strany stehen 10 shotů 5000 Kč
Obě vnější strany stehen 8 shotů 4000 Kč
Podbradek 3 shoty 1500 Kč

Uvedená cena za ošetření se může měnit v závislosti na velikosti ošetřované partie.
Využijte možnost zvýhodněného ošetření při zakoupení naší VIP klientské karty.
Více informací, konzultace a objednávky na tel: 774 817 425
Centrum Harmony, Oldřichova 4, Praha 2

Thermage - neinvazivní radiofrekvenční lifting

 
Co je Thermage?
Thermage (čti termáž) je neinvazivní (bez chirurgického zákroku) přístrojové ošetření, které má za cíl zpomalit stárnutí pleti. Působení radiofrekvenční tepelné energie do hlubokých vrstev pleti vede k tvorbě nových kolagenových vláken. Výsledkem je krásná, vypnutá pleť a výrazná korekce vrásek.
 
Pro koho je Thermage vhodná a co s ní můžeme řešit?
Procedura je vhodná jak pro ženy, tak pro muže, kteří nejsou spokojení se stavem své pleti a nechtějí podstupovat plastickou operaci. Thermage efektivně řeší vrásky v obličeji - kolem očí, nad horním rtem, nosoretní rýhy, mezi obočím atd.; povolené obličejové kontury, dvojitou bradu, vrásky v dekoltu...atd.
 
Jak procedura Thermage probíhá?
Po krátké úvodní konzultaci je klient/ka uložen/a na kosmetické lehátko. Celá procedura probíhá v leže a je bezbolestná. Klient pociťuje pouze krátké tepelné impulzy. Ošetření trvá cca 60 - 90 minut v závislosti na ošetřované partii. Ihned po proceduře může klient/ka pokračovat v běžné činnosti bez dalších omezení či rekonvalescence.
 
Efekty procedury Thermage
Bezprostředně po proceduře klienti vnímají pocity omlazení, vypnutí a celkové zlepšení stavu pleti. Pleť je zářivější a projasněnější. Radiofrekvenční tepelná technologie nastartovala proces obnovy a tvorby kolagenu, který je viditelný ještě několik měsíců po ošetření. Pleť se tedy dále viditelně zlepšuje. Efekt ošetření je patrný i několik let. Záleží však na stavu pleti a procesu stárnutí každého klienta.
 
Cena: Thermage Komplet 5990,- Kč
Thermage obličeje 4990,- Kč
Thermage očního okolí 3990,- Kč

Liftingová kolagenová kúra

Jedná se o nejoblíbenější proceduru v našem salonu. Je vhodná pro všechny ženy, ale i muže, kteří na své pleti pociťují nedokonalosti souvisící nejen s přibývajícím věkem - unavená, mdlá, dehydrovaná pleť s příznaky menších či větších vrásek, výskyt červených žilek, pigmentových skvrn a přecitlivělá pleť se sklonem k ekzémům (atopický, lupénka, apod.)
 
Ihned po ošetření klient vnímá zlepšení stavu pleti - pleť je krásně vyhlazená, vypnutá, hydratovaná, na pohled pevnější a mladší.
 
Pro prodloužení efektu ošetření doporučujeme pokračovat v kvalitní domácí péči, kterou klientovi v případě zájmu dokážeme upravit na míru i s doporučením konkrétních přípravků. Tuto kúru naleznete v naší nabídce pod názvem Ošetření pleti PREMIUM nebo Ošetření pleti DeLux.
  
Spokojenost zaručena :-)
 
Cena Ošetření pleti Premium: 690,- Kč

Individuální kurz líčení

Tento dvouhodinový kurz je určený především ženám, které zatím s líčením nemají žádné nebo pouze minimální zkušenosti. Naučíme Vás, jak si správně připravit pleť před líčením, jak si vybrat správný odstín makeupu a pudru, jaké oční stíny budou slušet Vašemu typu oka či jak správně nanést tvářenku...apod. Zkrátka, provedeme Vás celým líčením krok za krokem, abyste ho pak doma v pohodě a bez stresu zvládla.
 
Kurz je možné absolvovat i ve skupině kamarádek. Pokud si tedy chcete užít dámskou jízdu plnou zábavy a smíchu ve společnosti svých kolegyň či kamarádek, pak se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám kurz připravíme na míru, abyste byly všechny spokojené.
 
Materiál, se kterým na kurzu pracujeme, je v ceně kurzu, takže Vám s sebou stačí pouze dobrá nálada a chuť se učit novým věcem.
Cena: 490,- Kč/osoba

Ošetření problematické a aknózní pleti

Pokud bojujete s problematickou či aknózní pletí (v jakémkoliv věku), pak je tato procedura určená přesně pro Vás. Víme, jak důležité je (zejména pro klientky ženy) vypadat skvěle a mít krásnou, bezchybnou pleť a jak je pro ně nepříjemné schovávat pupínky či jiné nedokonalosti pod makeup.
 
U tohoto ošetření používáme kromě profesionálních dermokosmetických přípravků řady Larens Professional Line i přístroj Q-Acne, který funguje na principu modrého světla. To má vliv na likvidaci bakterií, které akné způsobují. Ošetření je vhodné pro klienty s mírnou až středně těžkou formou akné. Pro rychleji viditelný efekt doporučujeme ošetření zopakovat znovu v krátkém časovém sledu (cca po týdnu, minimálně 5 procedur). Nabízíme proto balíček ošetření za zvýhodněnou cenu.
 
V případě zájmu doporučíme i vhodnou domácí péči, která podpoří účinky odborného ošetření u nás v salonu.
 
 
 
Cena: 590,- Kč

Lifting obličejových kontur a dvojité brady

Tato služba je v naší nabídce služeb novinkou, ale okamžitě se stala jednou z nejžádanějších. Trápí Vás povolené obličejové kontury, bojujete s dvojitou bradou, zkrátka rádi byste měli pevnější pleť? Pak je tato služba určená přímo Vám.
 
Při ošetření používáme kromě kvalitní dermokosmetiky Larens Professional Line ještě přístroj Face Lift, který pracuje na principu EMS technologie - vysílá jemné impulsy, které zpevňují a vypínají Vaši pleť a dodávají ji svěží pocit mládí a dokonalosti. Efekt je patrný již po prvním ošetření, ale pro dlouhodobý efekt doporučujeme kúru 5ti ošetření, které u nás získáte jako balíček za výhodnější cenu. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme a ošetření přizpůsobíme na míru Vaší pleti.
 
 
 
Cena: 490,- Kč